Çiftehan Termal Devremülk

ÇİFTEHAN KAPLICALARINDA ŞOK KAMPANYA!!!

Çiftehan Termal Otelde 1+1 devremülk daire fotoğrafı. Devremülk dairemizde aşağıdakilerin tamamı ücretsizdir:
Çiftehan Termal Otelde 1+1 devremülk dairemizin  görünümü. Köşe daire olduğu için diğer dairelerden daha büyüktür.
Devremülk dairemizde aşağıdakilerin tamamı ücretsizdir:
* Kaplıca suyu (termal su).
* Merkezî Isıtma Sistemi
* Uydu Tv (82 Ekran LCD)
* Mutfak, yatak odası
* Yüzme havuzu, sauna, hamam, aqua park, oyun salonları, masa tenisi, dev ekran maç

2024 yılı Çiftehan Termal Devremülk Fırsatı

Çiftehan Termal Devremülk otelde yer alan termal devremülk 1+1 dairelerimiz ile tatil fırsatını kaçırmayın.

Sizler de 16 Mayıs 2024 – 30 Mayıs 2024 tarihleri arasında Çiftehan Termal Devremülk Fırsatını değerlendirmek istiyorsanız, acele edin. Sadece yukarıda belirtilen tarihlere özgü bir fırsattır. Bu tarihlerde içinde şifalı termal su bulunan Çiftehan Termal devremülkleri için büyük indirim uyguladık. Çiftehan Çevik Pansiyon güvencesiyle sunulan bu fırsatı kaçırmayın.

Devremülk dairemiz köşe daire olup, diğer 1+1 dairelerden daha geniştir. Ayrıca Çiftehan’ın en güzel manzaralarından birine sahiptir.

4 kişilik bir ailenin rahatlıkla konaklayabileceği 1+1 Termal Devremülk daire fiyatlarında şok indirim başlattık. Aynı otelde (Çiftehan Termal otelde),  kişi başı konaklama 1750 TL – 2000 TL civarındadır.  Yani 4 kişilik bir ailenin sadece 1 gecelik konaklaması otellerde 7-8000 TL civarındadır.

Çevik Pansiyon olarak kiraladığımız 1+1 devremülk dairelerimizde ise fiyatımızı kişi başı değil tüm oda (1+1) fiyatı olarak belirledik. Bir gecelik konaklama ücreti sadece 1750 TL. civarındadır. Yani 4 kişilik bir aile günlük 8000 TL gibi yüksek fiyatlar yerine 1 gecelik konaklama fiyatı olarak toplamda sadece 1750 TL fiyat ödeyecektir. Ayrıca devremulk odalarımızda konaklamanız için her şey düşünülmüş olup oda banyolarınızda termal su yani şifalı Çiftehan kaplıca suyu bulunmaktadır.

1+1 termal devremülk dairelerimizde aşağıdaki imkanlarımızın hepsi ücretsizdir:

* Kaplıca suyu (termal su).

* Merkezî Isıtma Sistemi

* Uydu Tv (82 Ekran LCD)

* Mutfak (açık Amerikan mutfağı), yatak odası, Salon (ya da oturma odası)

* Yüzme havuzu, sauna, hamam, aqua park, oyun salonları, masa tenisi, dev ekran maç…

Çiftehan Termal Otel imkanlarından Aqua park ve kaydıraklı havuz görüntüsü. Çiftehan Termal otelin termal havuz, hamam, kapalı ve açık havuzlar gibi tüm imkanlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Çiftehan Termal Otel imkanlarından Aqua park ve kaydıraklı havuz görüntüsü.

2022 yılı Çiftehan Kaplıcaları Pansiyon Oda Fiyatları için aşağıdaki fiyatları referans alabilirsiniz.

ÇİFTEHAN KAPLICALARINDA TERMAL DEVREMULK FIRSATI. KAÇIRMAYIN.

16 Mayıs 2024 – 30 Mayıs 2024 tarihleri arasında çok uygun fiyatlara Çiftehan Devremulk fırsatını kaçırmayın. Çiftehan Termal tarafından yüksek fiyatlara kiralanan devremülklerde çok daha ucuza kalabilirsiniz. Sınırlı sayıdaki Çiftehan Termal Devremülk dairelerimiz icin hemen arayin. İletişim:

0 505 556 1944

Çiftehan Termal Devremulk Fiyatlarımız:

Unutmayin, dairelerimiz en köşede olup en çok aranan 1+1 dairelerdir. 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla konaklayabilecegi Çiftehan Termal Devremulk’un en güzel manzarali ve en BÜYÜK 1+1 daireleridir. Çiftehan Termal Devremulk Oda fiyatımız günlük 1750 TL. dir. Bu fiyat kişi başı değil oda fiyatıdır.

Ayrıca erken tarihlerde yer ayırmanız durumunda 5 günlük fiyatımız toplamda sadece 6500 TL. dir. (fiyatlar kişi başı değil 5 günlük termal otelin tüm imkanlarını kullanarak konaklamadaki toplam fiyattır. )

Çiftehan Termal Devremulk daireleri kiralayanlar, Devremulk sahiplerinin faydalandığı her olanaktan aynı derecede yararlanmaktadir.

Çiftehan kasabası, Ciftehan Kaplıcaları ‘nın 2012 yılında yapılan ihaleler sonrasında adeta bir şantiye kasaba haline gelmişti. Bu inşaat çalışmalarının ilk sonucu Çiftehan Termal Devremulk Tesisleri olmuştur.

Çiftehan Kaplıcaları na onemli bir canlılık katan Çiftehan Termal Devremülk Tesislerindeki daireler 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Halihazırda Çiftehan Termal devremulk dairelerin büyük bir çoğunluğu satılmıştır. Çiftehan Termal Devremulk daireleri aynı zamanda günlük olarak da kiraya verilmektedir.

Çiftehan Termal Devremulk Dairelerde tüm konaklayanlar (Devremulk sahibi olanlar da Devremulk daireyi kiralayanlar da) aynı tesis avantajlarından yararlanıyorlar.

Çiftehan Termal Devremülk Daire Özellikleri :

* Çiftehan Kaplıca suyu, termal su

* 32 inch LCD Televizyon

* Kablosuz Internet

* Mutfak, Banyo

* Yatak odası ve oturma odası

* Çiftehan Termal Yüzme havuzu, hamam, sauna, aqua park, oyun salonları ve daha bir çok Çiftehan Termal Devremülk tesis imkanlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Çiftehan, Çiftehan Kaplıcaları ve Termal hakkında daha detaylı bilgi icin TIKLAYINIZ.

Çiftehan Termal hakkında daha detaylı bilgi icin TIKLAYINIZ.

Ramazan Ayı süresince çiftehan çevik pansiyon apart evler 2024 yılı oda fiyatları şu şekildedir:

  • 2 kişilik oda fiyatları 500 tl yerine sadece 400 TL.
  • 3-4 kişilik oda fiyatları 600 TL yerine sadece 500 TL’dir.
  • 1+1 oda fiyatları 650 TL yerine sadece 500 TL’dir.

Not: Unutmayınız bu uygun fiyatlar sadece Ramazan ayı boyunca geçerlidir. 10 Nisan 2024 tarihinden sonra yeni sezon fiyatlarımız geçerli olacaktır.

Yayınlayan

cevikpansiyon

Ciftehan Çevik Pansiyon 1980 den beri Nigde ili, Ulukışla ilçesi, Çiftehan Beldesinde bulunan Çiftehan Kaplıcaları ziyaretçilerine pansiyon olarak hizmet vermektedir. Çiftehan pansiyonları içerisinde en köklüsü aynı zamanda yeniliğe en acik olanıdır. Apart odalar, 1+1 odalar, kalorifer sistemi, kablosuz interrnet ve daha birçok yeniliğe Çiftehan da öncülük etmiştir.