Çiftehan Kaplıcaları

Çiftehan Termal Devremülk

ŞOK ŞOK ŞOK. ÇİFTEHAN KAPLICALARINDA ŞOK KAMPANYA!!!

RAMAZAN AYI BOYUNCA ÇEVİK PANSİYON APART EVLER FİYATLARINDA ŞOK İNDİRİMLER VAR. KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN.

ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARI AÇILIYOR. ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARINA EN YAKIN OTEL ÇİFTEHAN ÇEVİK PANSİYON’dur. Çiftehan Çevik Pansiyonun yeni kaplıca hamamlarına mesafesi sadece 100 metredir.

 

2017 yılı Çiftehan Kaplıcaları Pansiyon Oda Fiyatları için aşağıdaki fiyatları referans alabilirsiniz.

ÇİFTEHAN KAPLICALARINDA TERMAL DEVREMULK FIRSATI. KAÇIRMAYIN.

18 Kasım 2018 ile 1 Aralık 2018 tarihleri arasında cok uygun fiyatlara Çiftehan Devremulk fırsatını kaçırmayın. Çiftehan Termal tarafından yüksek fiyatlara kiralanan devremülklerde çok daha ucuza kalabilirsiniz. Sınırlı sayıdaki Çiftehan Termal Devremülk dairelerimiz icin hemen arayin. İletişim:

0 505 556 1944

0 388 531 2021

Çiftehan Termal Devremulk Fiyatlarımız:

Unutmayin, dairelerimiz en köşede olup en çok aranan 1+1 dairelerdir. 5 kişilik bir ailenin rahatlıkla konaklayabilecegi Çiftehan Termal Devremulk’un en güzel manzarali ve en BÜYÜK 1+1 daireleridir. Çiftehan Termal Devremulk Oda fiyatımız günlük 275 TL. dir. Bu fiyat kişi başı değil oda fiyatıdır.

Ayrıca erken tarihlerde yer ayırmanız durumunda 5 günlük fiyatımız toplamda sadece 1250 TL. dir. (fiyatlar kişi başı değil 5 günlük termal otelin tüm imkanlarını kullanarak konaklamadaki toplam fiyattır. )

Çiftehan Termal Devremulk daireleri kiralayanlar, Devremulk sahiplerinin faydalandığı her olanaktan aynı derecede yararlanmaktadir.

Çiftehan kasabası, Ciftehan Kaplıcaları ‘nın 2012 yılında yapılan ihaleler sonrasında adeta bir şantiye kasaba haline gelmişti. Bu inşaat çalışmalarının ilk sonucu Çiftehan Termal Devremulk Tesisleri olmuştur.

Çiftehan Kaplıcaları na onemli bir canlılık katan Çiftehan Termal Devremülk Tesislerindeki daireler 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Halihazırda Çiftehan Termal devremulk dairelerin büyük bir çoğunluğu satılmıştır. Çiftehan Termal Devremulk daireleri aynı zamanda günlük olarak da kiraya verilmektedir.

 

Çiftehan Termal Devremulk Dairelerde tüm konaklayanlar (Devremulk sahibi olanlar da Devremulk daireyi kiralayanlar da) aynı tesis avantajlarından yararlanıyorlar.

Çiftehan Termal Devremülk Daire Özellikleri :

* Çiftehan Kaplıca suyu, termal su

* 32 inch LCD Televizyon

* Kablosuz Internet

* Mutfak, Banyo

* Yatak odası ve oturma odası

* Çiftehan Termal Yüzme havuzu, hamam, sauna, aqua park, oyun salonları ve daha bir çok Çiftehan Termal Devremülk tesis imkanlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Çiftehan, Çiftehan Kaplıcaları ve Termal hakkında daha detaylı bilgi icin TIKLAYINIZ.

Çiftehan Termal hakkında daha detaylı bilgi icin TIKLAYINIZ.

Ramazan Ayı süresince çiftehan çevik pansiyon apart evler 2017 yılı oda fiyatları şu şekildedir:

  • 2-3 kişilik oda fiyatları 50-60 tl yerine sadece 40 TL.
  • 4 kişilik oda fiyatları 70 TL yerine sadece 50 TL’dir.
  • 1+1 oda fiyatları 70 TL yerine sadece 50 TL’dir.

Not: Unutmayınız bu uygun fiyatlar sadece Ramazan ayı boyunca geçerlidir. yani 22 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. 22 Haziran 2017 tarihinden sonra yeni sezon fiyatlarımız ile ücretler alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.