Çiftehan Kaplıcaları

Çiftehan ve Çiftehan Kaplıcaları doğal manzarasi, şifalı kaplıca suyu, yayla havası ve yepyeni yüzüyle harika bir kaplıca tatili sunmaktadır
Çiftehan ve Çiftehan Kaplıcaları doğal manzarasi, şifalı kaplıca suyu, yayla havası ve yepyeni yüzüyle harika bir kaplıca tatili sunmaktadır.

Çiftehan, NİĞDE ilimize bağlı Ulukışla ilçesinin bir köyüdür. Çiftehan Kaplıcaları ise Çiftehan köyünün ya da Çiftehan beldesinin tam içinde yer almaktadır. Çiftehan kış aylarinda yerel nüfus olarak azalsa da kaplıca turizmi sayesinde yaz kış çok kalabalik ve hareketlidir.

ŞOK ŞOK ŞOK. ÇİFTEHAN DA ŞOK KAMPANYA!!!

RAMAZAN AYI BOYUNCA ÇEVİK PANSİYON APART EVLER FİYATLARINDA ŞOK İNDİRİMLER VAR. KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN.

ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARI AÇILIYOR. ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARINA EN YAKIN OTEL ÇİFTEHAN ÇEVİK PANSİYON’dur. Çiftehan Çevik Pansiyonun yeni kaplıca hamamlarına mesafesi sadece 100 metredir.

Yeni Çiftehan Kaplıca Havuzları ve Hamamları bir Hayat Hastanesi kurtuluşu olan Doğa Termal restaurant Camping tarafından inşa edilmiştir. Yeni Çiftehan kaplıca Havuzları ve Hamamları ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ramazan Ayı süresince çiftehan çevik pansiyon apart evler 2021 yılı oda fiyatları şu şekildedir:

  • 2-3 kişilik oda fiyatları 80-90 tl yerine sadece 60 TL.
  • 4 kişilik oda fiyatları 90-110 TL yerine sadece 80 TL’dir.
  • 1+1 oda fiyatları 90-110 TL yerine sadece 80 TL’dir.

Not: Unutmayınız bu uygun fiyatlar sadece Ramazan ayı boyunca geçerlidir. yani  Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Mayıs 2021 tarihinden sonra yeni sezon fiyatlarımız ile ücretler alınacaktır.

2021 yılı Çiftehan Kaplıcaları Pansiyon Oda Fiyatları için aşağıdaki fiyatları referans alabilirsiniz.